M65831 Karaoke Deska Dozvuku Palubě Mikrofon Zesilovač Deska

337.16 Kč

-5 %

358.64 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Klimatizace Dílů

modname=ckeditor

Pracovní Napětí: Double AC 12V-15V

velikost : dlouhé, 100 mm široké 60mm

Částečné použití demontáž příslušenství, pokud si mysli, ne místo, aby

M65831 Mitsubishi Oceli Print & nbsp;. Nyní je těžké najít dobrou integraci originální výrobky.

Toto vydání je lepší na základě prvního vydání. Ve srovnání s původní vydání, má následující vylepšení:

1. PCB deska Použití 1,6 mm Silné dvojité panely, 2.0 Anshi měď silné, přesné plechové postřik proces, který zajistí dobrou potkávací výkon, velké a malé proudy, prvotřídní kvalitní PCB

2. Texas nebo JRC NE5532 operační zesilovač dual

3. Operační Zesilovač Integrované Sedačky je nainstalován usnadnit upgrade Operačního Zesilovače. Problémy demontáž a svařování se vyhnout.

4. Tchaj-wan uzavřený potenciometr, odolnější

5. Potenciometr centrum vzdálenost: 22.5 mm . Zleva doprava jsou hlasitosti mikrofonu, mikrofon, bass, mikrofon, ztrojnásobit, dozvuku nařízení, audio regulaci hlasitosti.

Použití věcech

1. Používejte uzemňovací tak daleko, jak je to možné, jako stínění, uzemnění, pomocí jednoduché kovové krabici, získat co nejlepší signál-šum.

2 S dobrý mikrofon zesilovač čip, nemusí být možné nainstalovat dobrý účinek při instalaci, které vám kupující by měl věnovat zvláštní pozornost! Protože mikrofon zesilovač obvod sám snímá zvuk z okolního prostředí, to je velmi snadné, aby pocit nepořádek, rušení z okolního prostředí, takže hotový zesilovač je vložen do kovové pouzdro, a pak se připojuje plášť k zemi. To je navrhl, že mikrofon desky by měly být zabaleny do kovové stínění box. Mikrofon vstupní zásuvka může být také nahrazen jeden s normálně uzavřený spínač, tak, že vstup pro mikrofon konci může být přímo uzemněný po mikrofonu je vytáhl, čímž se výrazně snižuje aktuální zvuk.

3. S ohledem na křik, K-píseň produktů na světě, ať už hotových výrobků nebo desky, bude určitě mít křičet, když je mikrofon blízko reproduktoru. To je absolutně nemožné, aby ji vymýtit. To je zdravý rozum problém! uuuuuuuu, Takže když je používáme, jsme jen se snaží používat mikrofon s výraznou směrovost a mikrofonem by neměly být zaměřeny proti mluvčím!!

'

silný zvuk box pc, baterie l39h, irf640, 308 železniční, stojan mikrofonu, klip mic, dobrý mikrofon, sennheiser g3, mic pro mobil, PT2399