Himalaya Krystal Soli Noční Lampa Vady Dřeva Stolní Lampa Sůl Světla, Noční Osvětlení Luminaria De Mesa Stolní Stínidlo

399.71 Kč

-24 %

526.07 Kč

Nový produkt

Skladem

Tvar Křišťálová Solná Lampa
Certifikace ce
Materiál Těla Crystal
Zdroj Světla Křišťálová Solná Lampa
Je Žárovky Zahrnuto Ano
Původ KN(Původu)
Energie Spínač
Je Baterie Zahrnuty No
Napájecí Zdroj AC
Použití Dovolenou
Napětí 110V
Značka Chybí
Je Inteligentní Zařízení No
Je Baterie Potřebné No
Typ Lávová Lampa
Typ Baterie NIC

HIMALÁJSKÉ SOLNÉ LAMPY Přírodní Růžová Crystal Rock Stmívací Spínač, Noční Světlo, 2-3Kgs

Uklidňující záře a výrazné tvary naše Himálajské kamenné Soli Lampy zlepší dekor každé místnosti. Tyto přírodní umělecká díla nejen vypadat ohromující, ale jsou známé pro své obrovské výhody pro naše blaho a zdraví.

Tím, že neutralizuje elektromagnetické Pole (EMF) v naší domácnosti a kanceláře způsobena mnoha elektrických zařízení, které nás obklopují a čistí vzduch s podporující zdraví ionty naše crystal Rock Solné Lampy může snížit množství vzdušných bakterií v interiéru a zvýšit náš pocit wellness.

Zdraví výhody Himalájské Solné Lampy Patří:

Ideální pro každodenní použití u televizorů a počítačů, kolem kuřáků, v kancelářích s klimatizací, ve skutečnosti, kdekoliv chcete obnovit nebo zachovat přirozenou kvalitu ovzduší.

Vzhledem k jejich krásné a bohaté barvy, solné lampy se používá také v barevné terapie, tj. chromo terapie. Solné lampy byly také ocení Feng Shui znalci umění.

Bio-energetické terapeutů a homeopatů v Evropě doporučil, křišťálové solné lampy na dlouhou dobu na podporu léčby alergií, dýchacích cest a krevního systému, onemocnění. Oni jsou často používány při léčbě revmatismu

Mezi další výhody patří zlepšení pro Alergiky A astmatiky, zotavení z nemoci, stres, úzkost, meditace, čerstvý vzduch, atd.

Himalájské Solné Lampy bylo vědecky prokázáno, k nápravě nerovnováhy prostředí ionty.

Orientační Rozměry Pro Jednotlivé Hmotnostní Kategorie (vezměte Prosím na vědomí, tyto jsou pouze orientační a velikostí se mohou lišit o několik centimetrů na základě přesný tvar lampy):

2kg-3Kgs výška 18cm, šířka 12cm

Balíček Zahrnuje:

1x Ruku Vytěžené Solné Lampy

1x E14 Trubková Žárovka (není třeba kupovat žárovky)

1x US PLUG

1x On/Off nebo STMÍVACÍ Spínač

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

lampa tabl, elektrická solná lampa, nášivka stínidlo, věnec srdce, himálajské růžové soli, toalhas de mesa, solnička, křišťálová lampa, abajur mesa, Jaxwang