2 V 1 Topení Hrnek Cup Warmer Elektrický Bezdrátová Nabíječka pro Domácí Kancelář Káva Mléko NK-Nakupování

343.00 Kč

-24 %

457.26 Kč

Nový produkt

Skladem

Značka CableDeconn
Displej No
Inteligentní Nabíjení No
Typ elektrické
Balíček No
Původ KN(Původu)
Rychlé nabíjení No
Číslo Modelu N/A
Výstupní Rozhraní USB Výstup

2 V 1 Topení Hrnek Cup Warmer Elektrický Bezdrátová Nabíječka pro Domácí Kancelář Káva Mléko NK-Nakupování Popis: Funkce:

Inteligentní Rozpoznávání: Na dně šálku má vestavěné bezdrátové nabíjení přijímací modul a topné desky, které mohou být umístěny na topení. Pluging a dát na pohár, tam je na zelenou, aby se vaše nápoje v 55 degC

Bezdrátový Telefon Nabíječka: Rychlé Nabíjení a široká kompatibilita,bezdrátová nabíječka pro mobilní telefony, který může být bezdrátově nabíjet.

Super bezpečné: Inteligentní teplota,e kontrolu senzoru, s regulací teploty čipu, ochrana proti přehřátí. Automatické vypnutí topení, chránit baterii z přebíjení, Inteligentní identifikace dalších věcí k zastavení práce,vodotěsný povrch.

Použijte vhodné hrnky: To může být vhodné pro většinu šálky, jako je sklo cup,pohár z nerezové oceli, Keramický pohár atd. pro lepší výsledky doporučujeme používat ploché dno skleněný pohár, nebo pohár z nerezové oceli. Umístění víčka na hrnek bude také pomůže udržet teplo.

Nejlepší Dárek: Krásný a kompaktní design, udrží nápoje teplé po celý den.je to skvělý dárek své rodiny,milenec nebo přátele na den svatého Valentýna,den Díkůvzdání,Vánoce nebo jiné zvláštní příležitosti.

Návod:

1. Připojení napájení: Připojte napájecí kabel plug tepelného bloku do zásuvky.

2. Vyberte režim: režim Nabíjení - přepínač na boční straně panelu se otevře na levé straně, kontrolka je červená, a telefon je umístěn přímo, které mohou být přímo účtovány; Izolační režim - přepínač na boční straně panel se otevře na pravé straně, kontrolka je zelená, místo na šálek kávy nebo šálek na izolační držák. To udržuje váš nápoj teploty kolem 55C.

Balíček Zahrnuje: 1 x Bezdrátová Nabíječka Hrnek Teplejší

pohár teplejší, ohřívač šálku, hadřík kávy, ohřívač hrnku, káva super, tepelné hrnek usb, hrnek teplejší bezdrátové, hrnek teplejší, bird cup, nádobí na čaj