4PC Heavy Duty Neodym Silné Magnetické Hák D20*7mm Zeď Držák na Strop Lednice Zavazadel Zadní Zemi 13KG Vertikální Pull-force

185.16 Kč

-5 %

194.96 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Trvalé
Magnetické Nástroj Zeď, strop ,displej, police magnetický háček
Magnet Velikost Základny Průměr 20 mm , tloušťka základny 7mm
S Otvory Ano
Kompozitní Neodym Magnet
Tvar Kruh
Aplikace Průmyslové Magnet
Číslo Modelu AMZ18020007
Příslušenství 1ks M4 Odnímatelný Háček
Značka ÚŽASNÉ-MAG
Neodym Magnet Třída N45

Popis produktu Neodym Magnet, Hák byl vyroben z N45 neodymový magnet a ocel shell, neodymový magnet je dát do jednoho oceli shell, které se magnetické síly soustředit na spodní části magnet, hák a zvýšit přitahuje silou magnetu neuvěřitelně (2.5-4 krát za stejné velikosti magnet ).ocelové sheel může chránit neodymový magnet proti odlupování a praskání. Ve stejné době, tam je háček na magnetické základně, která lze držet věci, aniž by jakýkoli jiný nástroj. To může být připojen na jakýkoliv hladký, čistý kovový povrch v místnosti, garáže, obchodu sytem a zobrazovací systém v maloobchodě, pro příklady: Pos zobrazit stojany ,obchod polici nebo držení promotiona grafika a POS informace. P objednací Parametr: 1. Materiál: Neodym Magnet N45 +A3 ocel+Plastový Kroužek 2. Velikost: D20mm (Průměr) X 7mm ( Magnetická Základna, Výška ), Tolerance:+/- 0,2 mm 3. Vertikální Pull-platnost: 13KG Horizontální Tah-síla: 2,6 KG na základě 10 mm Ocelového Plechu. 4. Max. Pracovní Teplota : 80 ° c Vlastnosti Produktu: 1. Silné uchycení platnost: 13KG na základnu 10 mm Ocelového Plechu. 2. Rychlá Instalace, umístění a Odstranit 3. Ocelové Krytiny se vyhnout jakékoli poškrábání a rozbít neodymové magnety 4. Četné Aplikace: Používá se pro organizace, montáž, zdobení a skladování v domácnosti , kuchyně, kanceláře a pracoviště, 5. Množství: 4 ks magnetů za balík

Poznámka:

1)magnetická síla síla 13kg byla testována pomocí počítačem řízeným tahem tester, je vertikální pull-force, který se rybaření magnet vytáhnout cestu z ocelového plechu 10mm tloušťky v ideálním stavu. Skutečné tažné síly se budou lišit především v závislosti na těchto proměnných :

a: Ocel tloušťka (tenčí oceli, spodní tažnou sílu), 13 K G vertikální magnetická síla síla se dostal na základnu 10mm tloušťka ocelové Desky

b: Tahem směrem (větší z tahem směrem než 90° , tím nižší tažnou sílu, normálně Vytáhnout silou v horizontálním směru je jen asi jedna třetina, že ve svislém směru )

c: Získávání pozice (dál mimo těžiště, nižší tažnou sílu).

Kromě toho, žehlička čipy magnetický povrch také snížit pull-síla magnetu v určitém rozsahu.

2) Magnet jen přilákat železa , barevných kovů a niklu, nepřitahují zlata, stříbra, mědi, hliníku a jejich slitiny a nerezové Oceli

3. Magnetické síly se zaměřuje na dolní části rybaření magnet, tam je téměř žádné magnetické síly z jiných povrchů .

Varování:

1. Tento magnet je velmi silný pro jejich velikost a může špetka prsty špatně ;

2. Uchovávejte mimo dosah Dětí všech věkových kategorií.

3. Nedovolte, aby se magnety j ump společně, nebo na kovový povrch , Speciální péče vždy musí být učiněna při manipulaci.

Náklad:

Normálně, China Post Air Mail S Sledovací Číslo.

Příkazy obecně řešeny a zpracovány do 1-3 pracovních dnů.

Následující dodací lhůta pro váš odkaz:

Rusko : Pro velká města, jako je Moskva 15-35 pracovních dnů ; Pro dálný východ město 30-45 pracovních dnů

Brazílie a dalších zemí Jižní Afriky: 25-45days.

Spojené Státy: 7-15 pracovních dnů

Austrálie, Spojené Království, Španělsko, Francie, Německo:7-20working dnů

Ostatní země: Ne Více než 40 pracovních dnů.

Prosím, Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo obchodník, manažer afte r 30 pracovních dnů, pokud jste stále ještě není obdrží balíček.

Zákaznický Servis:

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité.

Pokud tam jsou nějaké problémy s vaší transakce nebo položky, které jste obdrželi, kontaktujte před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Žádné vadné položky , budeme nabízet náhradu zdarma ihned po obdržení důkazů.

O NÁS:

Jsme předním dodavatelem v Číně, specializující se na výrobu druhy magnetických sestavení. Se zkušenými technology, můžeme navrhnout a vyvinout druhů magnetických výrobků obsahujících plasty ,pryž ,obrábění ,lisování dílů, které jsou široce používány v druhy průmyslu.

Všechny magnetické sestavy jsou vyráběny podle přísného systému kvality a jejich výrobní postupy jsou zcela pod kontrolou. Téměř všechny produkty jsou vyváženy do Severní Ameriky, Evropa ,Japonsko. Pokud žádné magnetické projekt, nebo máte dobrý nápad pro magnetické aplikace, laskavě dejte nám prosím vědět, budeme navrhovat, vyvíjet a vyrábět pro vás. Můžete nás kontaktovat přes e-mail nebo obchodní manager (Live chat) v angličtině, budeme dát svůj názor okamžitě, Děkuji moc.

Vítejte koncové zákazníky, velkoobchodníky, distributory po celém světě koupit naše silné magnety a jejich sestav v malé dávce nebo ve hmotě, ještě jednou díky.

neodymový magnet 710mm, magnet neodym, auto strop, čistý, holé magnetické, čistá střecha, magnet pro mrazit, rychlá mag, magazin pouzdro, hořčík magnetické, magnet 7 mm 2