3D LED Digitální Budík 115 RGB Barvu Stěny Desktop Clock, Dálkové Ovládání Teplotní Alarm Sound Control Domů, CE Certifikace

492.29 Kč

-37 %

794.01 Kč

Nový produkt

Skladem

Styl Stručný
Původ KN(Původu)
Průměr 00cm
Je Inteligentní Zařízení Ano
Kombinace Odděluje
Typ Displeje Digitální
Platné Umístění ložnice
Hmotnost 350g
Číslo Modelu NIC
Hybnost Typ Digitální
Značka Dreamburgh
Délka 00mm
Materiál Těla Plastové
vzor Digitální
Formulář Jeden Obličej
Materiál Akryl
Šířka 00cm
Tvar Náměstí
Funkce Reproduktor Ztlumit

Vlastnosti:

[RGB LED display]: 115 vestavěným-in RGB barev, velké fonty a světlé barvy poskytují jasné a komfortní zobrazení. 3 barevné režimy zobrazení, monochromatický / 7-barva cyklu / 115-barva cyklu.

[2 režimy zobrazení a 3 jas]: Pouze čas nebo čas (12H / 24H), datum a teplotu (° C / ° F) se zobrazují v cyklu. 3 úrovně jasu: 3 úrovně jasu lze nastavit ručně podle podmínek prostředí.

[Funkce alarmu] Nastavení 3 alarmů každý den. Když čas je nahoru, bude alarm se spustí na 1 minutu. Funkce alarmu lze zapnout a vypnout v sobotu a v neděli.

[Dálkové ovládání a ovládání zvuku]: infračervené dálkové ovládání, je výhodnější provozovat budík. Bezdrátová vzdálenost je 3 ~ 5m. V ovládání zvuku režim, okolní hluk vyšší než 60db bude aktivovat LED displeje, a displej se automaticky zhasne po 16 sekund.

[Power a Instalace]: Když externí napájení je vypnuto, vestavěný-in tlačítko baterie bude automaticky napájen zachovat nastavení (LED není zobrazen). Budík je vybaven stojanem a má závěsné dutiny na zadní straně, který lze umístit přímo na stůl nebo na zeď.

Specifikace:

Název: Barva LED teplota vzdálené budík

Materiál: ABS

Barva: bílá

Zobrazení barev: 115 RGB barvy

Kalendář: 2000 ~ 2049

Velikost: 235 * 28 * 80mm

Rozsah teploty: -9 ° C ~ 50 ° C / 15.8 ° F ~ 122 ° F

Pracovní napětí: DC5V / 1A

Napájení: dc 5v plug-in použití

Dálkové ovládání vzdálenost: 3 ~ 5m

Balení v ceně:

1 * Budík

1 * Dálkové ovládání

1 * USB kabel

1 * Uživatelská Příručka

Poznámka :

1. Prosím, dovolte 1-3cm (0.4-1.18") rozdíly vzhledem k ruční měření a mírné barevné variace pro různé nastavení zobrazení.

2. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

láska stolní hodinky, 2d nástěnné hodiny, ovládání teploty, hodiny, fm rádio, trueno led stěny, velké nástěnné hodiny station, 3d muž, košile, digitální nástěnné hodiny 3d led, kouko hodiny nástěnné, hodiny nástěnné