Asgard ddr4 ram rgb ram PC w2 series ram 16GB 32GB 3200MHz RGB DIMM Desktop Paměti XMP 16gb 32gb ram vysoký výkon

1 647.23 Kč

Nový produkt

Skladem

Frekvence Paměti 3200 MHz
Balíček Ano
Aplikace Desktop
Číslo Modelu DDR4 32GB(16G*2) 3200MHz RGB
Chlazení Fin Ano
Paměť Napětí 1.35 V
Značka asgard
Kombinace Formulář 2x Dual-channel
Funkce NON-ECC
Položka Stav Nové
Záruční Doba Doživotní Záruka
Frekvence 3200MHZ
Typ Rozhraní 288pin
Původ KN(Původu)

Asgard ddr4 PC w2 series ram 16GB 32GB 3200MHz RGB DIMM Desktop Paměti XMP 16gb 32gb ram dual rank vysoký výkon

Poznámka: To nevejde na x99 a x79 series základní deska zkontrolujte prosím, zda je před uvedením objednávky, děkujeme . Paměťových produktů s frekvencí 3000MHZ a vyšší než 3000mhz , které nejsou pomocí J. E. D. E. C. standard, které jsou s X. M. P. standard. Prosím, zkontrolujte, zda základní deska a CPU podpora X. M. P. před koupí základní desky a CPU model za prvé . Pokud základní deska a CPU nepodporují změně standardu, bude paměť může fungovat pouze na 2666MHZ/2400MHZ. Kromě toho, vzhledem k PROCESORU a základní desky problémy, na 3000MHz a vyšší frekvence 3000mhz, paměť, pokud si dva kousky, jeden kanál paměti nebo čtyři kombinace spolu , nemůže to být schopen vytvořit dvou-kanál nebo multi-kanálové, bez původní výroba, zkoušky, nemůžeš míchat a zápas osobně , může být nesoulad a nemůže pracovat správným způsobem .

FAQ

1)Q :Doprava A: Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa a jméno kontaktu jsou správné. Prosím, laskavě poznamenat, že zámořský doprava bude ovlivněna mnoha faktory, jako jsou vlastní zpracování,post strike a tak dále .Tak neváhejte, kontaktujte nás prodloužit čas přijetí, pokud nechcete dostat své položky v čase,a nebudete přijít o své peníze. 2)Proč kapacity ssd zobrazí v počítači, bude méně ? A: Podle mezinárodní stander 1000KB/1GB=1 MB ,ale operační systém pomocí binární algoritmus, takže actural kapacita =normální Kapacity x 0,93,To může ukázat méně v OS jako některé kapacity je vyhrazena pro firmware v SSD .Takže skutečná kapacita není zcela rovná normální kapacity .prosím, uvést, díky . 3)Q:Jak se o záruku?a vrátit náklady? A:ujistěte se, že všechny berany byly testovány 100% před odesláním,pokud se snažil každý způsob nabízíme vám stále nedaří vyřešit vaše problémy,budeme muset udělat náhradní.položky musí být odeslána zpět do místní poště air mail(nebude akceptovat, DHL/FEDEX/UPS/TNT,atd) ,když sledovací číslo on-line,zašleme vám nové. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a stavu, prosím, porozumění.

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

null

zlato ddr4 ram, ram drr4 3200mhz, rgb panel pc, led rgb, asgard-loki, ddr4 rgb, memoria ram, memoris ram ddr3 8 gb, ddr4 ram, 6 ram ddr4