20ks N52 50mm x 10mm x 2mm Silný Blok Náměstí Magnet Craft Model Vzácných Zemin 50*10*2 Neodym Permanentní Magnet 50x10x2

183.49 Kč

Nový produkt

Skladem

Aplikace Průmyslové Magnet
Typ Trvalé
Tvar Blok
Kompozitní Neodym Magnet
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 50x10x2mm
S Otvory No

modname=ckeditor

Popis

Kvalitní materiál : Neodym magnety

Model Číslo: Trvalé N52/N38

Certifikace:RoHS prošel

Použití: Průmyslová Magnet

Pokovování: Nikl + Měď + Nikl Trojité Vrstvy Pokovené

Tvar: Čtvrtkruhových

Rozměr: 50mmx10mmx2mm

Max. Provozní Teplota: 80 stupních Celsia stupeň / 176 Celsia stupeň

Velikost jednotky: milimetry (mm). 1 mm=0.0394 palce

Tolerance: +- 0-3mm

Magnetické pole směr:Osově zmagnetizované / Poláci na Ploché Končí

1. nd - Fe - b silné magnetické jednotka je mm, takže když si koupíte, měli byste se podívat na konkrétní velikosti, tak, aby se zabránilo dělat špatné zboží.

2. nd - Fe - b silné magnetické je křehká, zejména tenké části, dlouhý pruh, větší pozornost by měla být věnována na operace, při oddělování magnetem, prosím, pečlivě posun posun, ne přímo zlomit, a držet určitou vzdálenost po oddělení.

3. nd - Fe - b silné magnetické povrch je chráněn nanesením vrstvy, a má určitou antikorozní a odolnost proti korozi, ale pokud nejsou používány v čase, prosím, udržovat ji v suchém prostředí.

Nd - Fe - b silné magnetické magnetismus je velmi silný, takže prosím, zůstaňte pryč od vašeho souvisejících elektronických výrobků, jako jsou magnetické karty, mobilního telefonu a tak dále.

[Aplikace]

Elektroakustická pole: reproduktory, přijímač, mikrofon, alarm, fáze zvuk, pronájem zvukových a tak dále.

Elektronické spotřebiče: permanentní magnet mechanismus vakuové vypínače, magnetické držení relé, watt-hour meter, vodoměr, zvukové zařízení, jazýčkový spínač, senzory a tak dále. Motor pole: VCM, CD / DVD-ROM, generátor, motor, servo motor, micro-motor, motor, vibrace motoru.

Stroje a zařízení: magnetická separace, magnetický separátor, magnetický jeřáb, magnetické stroje. Zdravotní péče: nukleární magnetická rezonance nástroje, lékařské vybavení, magnetické produkty péče o zdraví, magnetizace paliva, a tak dále

háček láska, bonsai, blok magnet hračka, neodym magnet n52 velikostí, n52 magnet tag, magnet neodym, země plochá, e60 n52, neodinium magnet n52, N52